.koncerty

prinesiem umenie priamo k vám

"Klavírny koncert vás očarí nielen svojou produkciou a klavírnou virtuozitou, ale predovšetkým svojou okúzlujúcou, jemnou a zároveň vášnivou atmosférou, ktorá vám prinesie doslova nezabudnuteľný hudobný zážitok."

(DT)


"Svojou atmosférou odvrátia pozornosť od starostí bežných dní, ponoria vás do eufórie, úžasu, naplnia pocitmi radosti a štastia."
Mgr. K. Kačalková

"...už pri samotnom vstupe, ovládol priestor svojou aurou a keď zahral prvé tóny na klavír, tak veľká výstavná sieň bola zrazu plná veľkého klaviristu. Nie, tá sieň mu bola malá. Chce to veľké koncertné pódia. Bolo mi cťou."

Dušan Křístek - fotograf

Koncerty sú zložené z najkrajších, najznámejších diel klavírnej hudby až po vlastné klavírne skladby v atraktívnom prevedení.

Výber programu je možné tiež prispôsobiť charakteru a vážnosti podujatia/koncertu.

Nemáte klavír? Nevadí. Samozrejmosťou je vlastný prenosný elektrický klavír (zmenšená verzia klavírneho krídla), ktoré dotvorí profesionalitu akéhokoľvek druhu podujatia.

Nekonvenčný umenie pre vaše podujatie/event

Ste oganizátor a hľadáte nekonvenčné hudobné umenie na Váš event alebo máte záujem o koncert v rámci festivalu alebo inej kultúrnej udalosti?

Tu je moja základná ponuka, ktorú viem prispôsobiť podľa Vašich potrieb:

1. Plnohodnotný takmer dvojhodinový klavírny koncert so sprievodným slovom

2. Hudobná vložka s minutážou podľa potreby (umelecké výstavy, eventy/večierky)

3. Krátky klavírny koncert so sprievodným slovom (minutáž podľa potreby)SÚKROMNÝ KLAVÍRNY KONCERT U VÁS DOMA

Organizujete rodinné stretnutie a chcete ho povýšiť na vyššiu úroveň alebo si chcete vychutnať neopakovateľnú atmosféru plnohodnotného koncertu priamo vo vašej obývačke?

Mám pre vás súkromný koncert.

Koncert odohrám na vašom klavíri alebo prinesiem svoj vlastný klavír. Možná je tiež konzultácia výberu programu.KLAVÍRNA HUDBA K SVADOBNÉMU OBRADU

Milujete klavír a chceli by ste, aby krásne skladby zneli počas vášho svadobného obradu?

Krásne melódie Chopina, Schuberta, Schumanna, skladby ako Ave Maria, Hallelujah, Mariage D'amour a iné počas vášho výnimočného dňa.

Prekonzultujte to so mnou, poradím vám, pomôžemzahrám vám vaše obľúbené skladby v klavírnej úprave a dopomôžem urobiť váš obrad nezabudnuteľym.Koncerty sú určené pre:

- mestské kultúrne podujatia/festivaly
- rodinné podujatia (svadobný obrad, súkromný koncert - darček, oslava)
- firemné a súkromné podujatia/akcie/plesy

- školy a ZUŠ - koncerty a klavírne kurzy


Chcem sa bližšie informovať:

recenzia:

Tretí klavírny koncert Norberta Daniša v Hlohovci sa svojou atmosférou aj obsahovým výberom skladieb výrazne odlišoval od dvoch predchádzajúcich. Akosi v ovzduší bolo cítiť, že ľudia si sem prišli po tak potrebnú dávku pokoja, vnútorného obohatenia a to všetko v očakávaní hĺbavej krásy a umeleckej náročnosti, ktorá sa s menom tohto výnimočného umelca spája. Mýlil by sa však ten, kto by sa domnieval, že koncert dýchal len odozvou reality dneška. Norbert neostal nič dlžný svojej povesti zhovorčivého, vtipného a bezprostredného človeka, neformálne komunikujúceho s publikom. Niet sa čomu čudovať, pretože každý Norbertov koncert je živým dôkazom rúcania bariéry medzi nedosiahnuteľnou úrovňou jeho majstrovstva a schopnosťou jeho tlmočenia do pochopiteľnej, príťažlivej a zrozumiteľnej podoby pre každého. Starostlivý, priam precízny výber skladieb klasiky autorov Bacha, Beethovena, Schumanna, Liszta, Schuberta, Chacaturjana či Chopina naplno ukázal to obrovské portfólio interpretačnej ponuky, výsledkom ktorej bol doslova bravúrny umelecký zážitok. Za všetky skladby spomeniem Chopinovo Nocturne cis moll, v ktorej špecificky vynikla Norbertova schopnosť uchopenia a položenia tónu a skladbu Schumanna/Liszta Widmung, ktorej virtuózna interpretácia vyčarila na tvárach prítomných obdiv, údiv a žasnutie. Prekrásne emócie, hladiace dušu vzbudili skladby Mariage d'amour, Canon in D i Passacaglia, ktoré Norbert ponúkol vo svojej typickej, autentickej a nenapodobiteľnej chlapsko-nežnej interpretácii, ktorá rozmazala makeup nejednej prítomnej dáme. Koncertu dominovala na jednej strane profesionálna vyváženosť, jasná línia a precíznosť a na strane druhej mäkkosť, láskavosť, uvoľnenosť, príjemná nálada a bezprostrednosť. Všetko atribúty, ktoré tomuto koncertu vtisli pečať výnimočnosti. Búrlivé záverečné standing ovation bolo dôkazom, že Norbert Daniš opäť raz na pódiu nechal svoje klavírne srdce dokorán, aby v našich ušiach znelo veľmi veľmi dlho... ĎAKUJEME 🤍

#NORBERTDANIS
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky