.produkty

Originálny darček vo forme darčekového poukazu: 

Ako to funguje? 

Darčekový poukaz, ktorý zašlem priamo na vašu adresu. Ten môžete následne darovať a na dátume koncertu sa spolu dohodneme. Súčasťou balíčka sú darčeky, ako moja kniha FUNtastický klavír s venovaním, album a darčekové predmety. Poukaz je vhodný ako originálny darček na akýkoľvek sviatok či príležitosť. Samozrejmosťou je vlastný prenosný elektrický klavír (zmenšená verzia klavírneho krídla), ktoré dotvorí profesionalitu akéhokoľvek druhu podujatia.

(viac info v správe)Kniha FUNtastický klavír

10 nových klavírnych skladieb z pera Norberta Danisa spolu s jedinečnými ilustráciami, to je kniha určená pre všetkých nadšencov hry na klavíri od najmladších až po najstarších. Napísanie každej skladby bolo inšpirované ilustráciou slovenskej výtvarníčky a má za cieľ vzbudiť a rozvíjať hudobnú predstavivosť. S touto knihou môže každý zo svojho nástroja vytvoriť FUNtastický klavír.


Album Blessed na USB

Debutový album s názvom Blessed s 12 autorskými klavírnymi skladbami. Album je dostupný na originálnom USB v imitácii dreva s potlačou loga. Predstavuje inštrumentálnu hudbu plnú emócií, pokoja a zamyslenia. Podľa Norberta dáva práve inštrumentálna hudba priestor našej fantázii, predstavivosti a rozvíja našu osobnosť. Preto v nej vidí obrovský potenciál a krásu, ktorá môže byť blízka naozaj každému. 


Album s 10 skladbami z knihy FUNtastický klavír na USB kľúči v imitácii dreva potlačené logom ND.


Pre záujem o niektorý z produktov nás kontaktujte:

#NORBERTDANIS
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky