.hodiny klavíra

 "Odovzdám Vám svoje skúsenosti a vedomosti, ktoré som počas celého môjho doterajšieho života nadobudol. Mojim snom je privádzať ludí bližšie ku klavírnej hudbe, ponúknuť kvalitné vedomosti a pevný základ ku kreatívnej hre na klavíri - vytvoriť pozitívny vzťah ku klavíru na celý život.''  Mgr. art Norbert Danis, DiS.art

Pamätáte si, keď ste boli prváci na základnej škole? Tak v takom veku Mozart už napísal svoj prvý klavírny koncert. To už nestíhate ani s mojou pomocou. Avšak vedeli ste, že najstarší začiatočník mal 92 rokov, keď začal hrať na klavíri?

HODINY KLAVÍRA


od 5 do 70 rokov
od úplných začiatočníkov až po profesionálnych klaviristov.


Naučím vás hrať na klavíri pre radosť s chuťou, vášňou a zároveň mať všetko pod kontrolou.

Noty budete vedieť čítať za pár minút.
Naučím vás vnímať hru na klavíri a hudbu ako umenie, ktoré budete milovať. Bude vašou súčasťou. Zaručujem vám kvalitné základy a pozitívny vzťah k hre na klavíri na celý život
Všetko vás naučím od úplného začiatku efektívnym spôsobom. Naučím vás správnym návykom, ako začať hrať už počas prvej hodinyTo, čo vás iní naučia za rok, máte u mňa na prvých hodinách.

Klamstvá typu: "Nemáte hudobný sluch, nemáte talent!" už zničili veľa snov naučiť sa hrať a svet prišiel o mnoho radosti. Nepoddávajte sa vlastnému strachu a jednoducho to so mnou vyskúšajte.
Je to iba o správnom návode a pochopení.


Hodiny klavíra sú spojené s hudobnou teóriou, ktorá pôjde ruka v ruke so skladbami, aby hodina zostala kreatívna a zábavná. Žiadna "vata" z teórie. Z teórie vždy iba toľko, koľko je pre Vás nevyhnutné k porozumeniu skladieb, na ktorých budete aktuálne pracovať.  Počas týchto hodín zefektívnim vaše cvičenie a spoločne nájdeme návod k nacvičeniu akejkoľvek skladby. 

Zdokonalíte svoje čítanie z nôt a postupne začnete čítať noty tak, ako čítate knihy. 

Ak ste na klavíri už niekedy hrali, spoločne znovu objavíme radosť a lásku k hre na klavíriSpoznávajte so mnou charakter, príbeh a dej každej skladby, čím si k hudbe vybudujete ten správny vzťah. Budete jej totiž rozumieť. Zlepším vašu techniku hry a rozšírim váš repertoár.

Teším sa na hodiny s Vami!


Ako a kde prebiehajú hodiny klavíra?

Hodiny klavíra u vás doma (SK)
Prídem k vám a v pohodlí vášho domova si môžete vychutnávať súkromné hodiny klavíra.Hodina klavíra trvá 60 a viac minút.(bližšie info v správe)

Hodiny klavíra online
Online hodiny klavíra sú prioritne určené pre dospelých, ktorí si chcú napriek zaneprázdnenosti splniť svoj sen - naučiť sa hrať alebo znovu sa vrátiť ku klavíru. A preto je možné online hodinu nastaviť časovo flexibilne od 7:00 do 21:00.(bližšie info v správe)

Chcem sa bližšie informovať:

#NORBERTDANIS
Vytvorené službou Webnode
Vytvorte si webové stránky zdarma! Táto stránka bola vytvorená pomocou služby Webnode. Vytvorte si vlastný web zdarma ešte dnes! Vytvoriť stránky